از ما بیشتر بدانید

تاریخچه نسیم آرامش – نگین آریا

شرکت نسیم آرامش – نگین آریا که از سال 1392 با نام دانش نگین آریا فعالیت خود را آغاز کرده بود، در سال 1396 با تغییر کادر مدیریتی و اصلاح رویکرد تجاری با هدف توسعه و گسترش فعالیت خود در حوزه های مختلف دندانپزشکی، پزشکی, آزمایشگاهی, آرایشی و بهداشتی تأسیس گردید. شایان ذکر است شرکت دانش نگین آریا در سال 1392 با نگاه عملی به شعار « حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی » و حمایت از تولید داخلی و همچنین به دنبال گسترش فعالیت های خود در حوزه های واردات، تولید و توزیع مواد و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی, آرایشی و بهداشتی و … فعالیت خود را آغاز کرده بود، که از سال 1396 با تغییر ساختار و با نام جدید «نسیم آرامش – نگین آریا» هم اکنون در حال فعالیت می باشد.

این شرکت از آن سال تا کنون با نگاهی ویژه به تولیدات داخلی همواره سعی در تعامل و برقراری ارتباط و همکاری علمی و کاری با مراکز آموزشی و پژوهشی وزارت بهداشت و بیمارستان ها داشته است.

برخی از اقدامات و توانمندی های این مجموعه بشرح ذیل می باشد.

  • حضور فعال در تمامی نمایشگاه های تخصصی و عمومی دندانپزشکی از سال 1388
  • همکاری با مراکز بیمارستانی از جمله بیمارستان میلاد، بیمارستان تأمین اجتماعی، بیمارستان ها و مراکز سپاه, ارتش و نیروی انتظامی, بیمارستان شرکت نفت شیراز، بیمارستان امام جعفر صادق (ع) الیگودرز و …
  • همکاری با مراکز علمی، آموزشی و پژوهشی مانند دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (ره) تهران، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی بابل، دانشگاه علوم پزشکی اهواز – واحد بین الملل آبادان، دانشگاه علوم پزشکی سمنان, ساری, مشهد و …
  • همکاری با مراکز بهداشت و درمان در استان مختلف از جمله مراکز بهداشت و درمان شهر تهران و شهرستان های یزد, کرمانشاه, اهواز, شهرری، بابلسر، مشهد، خرم آباد، الیگودرز، شیراز، آباده، کازرون، اصفهان، تبریز و …

امید است که بتوانیم گامی مؤثر در راستای رشد و ارتقای سلامت عمومی جامعه و کشور عزیزمان ایران برداریم.

همچنین به اطلاع می رساند این شرکت عضو سایت اداره کل تجهیزات پزشکی (آیمد – imed) , سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) و اتحادیه توزیع کنندگان صنف مربوطه نیز می باشد.

« نسیم آرامش را در زندگی خود احساس کنید »

مهندس محمدی

ارسال رایگان کالا

با خرید بیش از 500 هزار تومان، در هر نقطه از کشور که باشید، سفارش شما به صورت کاملا رایگان در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید.

پول خود را ذخیره کنید

شرکت نسیم آرامش نگین آریا، مناسب ترین قیمت کالا را به مشتریان خود ارائه می دهد. با خرید از ما در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

بهترین پشتیبانی از مشتری

با ارائه بهترین مشاوره، بالاترین کیفیت کالا، مناسب ترین قیمت بازار، سریعترین سامانه ارسال و تحویل می توانیم ادعا کنیم بهترین پشتیبان مشتریان خود هستیم.

نسیم آرامش – نگین آریا

مهندس محمدی
مدیر عامل، سرمایه گذار
سوابق علمی: تألیف و ترجمه چندین جلد کتاب آموزشی در زمینه برنامه نویسی و الکترونیک - ثبت اختراع در مورد دوربین‌های هوشمند - طراح و برنامه‌نویس - مدرس دوره های برنامه‌نویسی و الکترونیک - کارآفرینی
ایمیلتلگراموب سایت

سوالات متداول

چگونه از نگین سنتر خرید کنیم؟

با ورود به سایت نگین سنتر بعد از انتخاب محصولات مورد نظر خود، وارد سبد خرید شود.

برای تسویه حساب، از طریق درگاه های اینترنتی بانک های عضو شبکه شتاب می توانید بهره ببرید.

آیا پشتیبانی مناسب و رایگان برای مشتریان وجود دارد؟

کارشناسان ما در تمام ساعات اداری از طریق شماره تماس 66583269 پاسخگوی سوالات شما هستند.

همچنین شما می توانید سوالات خود را از طریق ایمیل مطرح نمایید. مطمئناً کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

DO YOU INCLUDE PREMIUM FEATURES AND PLUGIN IN NIELSEN?

ارتباط با ما